Sklápacia posteľ

Základ celého systému tvorí sklápacia posteľ. Obsahuje kovový rám spolu s drevenými lamelovými roštami. Sklopiť a vyklopiť celý systém pomáhajú dva plynové piesty. Posteľ pracuje na jednoduchom sklápacom systéme. Sklápacie postele so sedačkou má minimálne opotrebenie na mechaniku a je prispôsobená na každodenné sklápanie ráno aj večer. Po sklopení postele nie sú vidieť žiadne nežiadúce spoje materiálov, len čisté línie. Má neobmedzený počet sklopov a výklopov. Jediný opotrebovateľný diel sú plynové piesty. Tie sa opotrebujú približne tak ako sa opotrebujú piesty na kufri automobilu. Na tento systém môžete použiť matrace do hrúbky 20cm. V prípade hrubších matracov, musíme prispôsobiť hrúbku postele od steny, ktorý má štandardne bezkonkurenčných len 34cm.

Písací stôl s poličkami

Písací stôl má predprípravu na káblový manažment až na poličky, na ktorých môže byť položená tlačiareň, skener, alebo hocijaký iný elektro prístroj a káble nebude vidieť, nakoľko sú ťahané za zadnú kryciu dosku. Hrúbka pracovnej dosky a poličiek je 36mm. 

Skriňa so šuflíkmi

Rám skrine je vyrobený s 36mm lamina. Robustný a pevný skelet. Vešiaková časť s hornými poličkami. Spodná časť sa vyrába buď zo zásuvkami s dorazom, alebo s jednou veľkou zásuvkou na periny. Push systém na dvierkach. Šírku vieme prispôsobiť Vašim potrebám.

Perinák

Voľne stojací perinák s masívnym 36mm rámom. Piestový vyklop. Úložný priestor nielen pre periny. Vieme prispôsobiť výšku aj šírku na Vami zvolené rozmery.

TOP
Menu