Sklápacie postele so sedačkou Sára

Manželská sklápacia posteľ

Základ celého systému tvorí sklápacia posteľ. Obsahuje kovový rám spolu s drevenými lamelovými roštami. Sklopiť a vyklopiť celý systém pomáhajú dva plynové piesty. Posteľ pracuje na jednoduchom sklápacom systéme. Sklápacie postele so sedačkou má minimálne opotrebenie na mechaniku a je prispôsobená na každodenné sklápanie ráno aj večer. Po sklopení postele nie sú vidieť žiadne nežiadúce spoje materiálov, len čisté línie. Má neobmedzený počet sklopov a výklopov. Jediný opotrebovateľný diel sú plynové piesty. Tie sa opotrebujú približne tak ako sa opotrebujú piesty na kufri automobilu. Na tento systém môžete použiť matrace do hrúbky 20cm. V prípade hrubších matracov, musíme prispôsobiť hrúbku postele od steny, ktorý má štandardne bezkonkurenčných len 34cm.

Sedacia súprava

Plnohodnotná sedacia súprava, kvalitný drevený rám zaručuje sedačke vysokú pevnosť. Oba diely sedačky možno bez problémov oddeliť. Do sedačky je možnosť urobiť úložný priestor. Operadlá sú skosené do uhlu pre pohodlné držanie chrbta. Sedacia časť je široká pohodlných 60cm čo spĺňa rozmery vysoko komfortných sedacích súprav. Na výber máte viac ako 60 druhov poťahových látok + farebné kombinácie z každého druhu, od štandardnej kvality až po najnovšie trendy, ktoré sa čistia čistou vodou. Vieme Vám vyhovieť  výškou a hrúbkou operadiel podľa Vašich požiadaviek bez akýchkoľvek príplatkov. Naše sklápacie postele so sedačkou si budete užívať dlhé roky.  

Konferenčný stolík

Konferenčný stolík je malá súčasť sklápacieho systému, ale veľký pre riešenie celkového problému všetkých sklápacích posteli. A to, že sa vie posteľ sklopiť nad plnohodnotnú sedačku až za stôl bez nutnosti akéhokoľvek pohybu sedačky a stolíka. Kvôli tomu je náš systém sklápania jedinečný. Výber farebnej kombinácie drevodekoru je bez obmedzenia. Hrúbka dosiek je 36mm.

Taburety neodeliteľná časť so sedačkou

Taburety sú doplnok, je len na Vás či budú pre Vás užitočné, alebo nie. Poťahovú látku si môžete prispôsobiť Vašim predstavám. Cena je za pár.

TOP
Menu