Sklápacie postele so sedačkou Sára

Manželská sklápacia posteľ

Základ celého systému tvorí sklápacia posteľ. Obsahuje kovový rám spolu s drevenými lamelovými roštami. Sklopiť a vyklopiť celý systém pomáhajú dva plynové piesty. Posteľ pracuje na jednoduchom sklápacom systéme. Sklápacie postele so sedačkou má minimálne opotrebenie na mechaniku a je prispôsobená na každodenné sklápanie ráno aj večer. Po sklopení postele nie sú vidieť žiadne nežiadúce spoje materiálov, len čisté línie. Má neobmedzený počet sklopov a výklopov. Jediný opotrebovateľný diel sú plynové piesty. Tie sa opotrebujú približne tak ako sa opotrebujú piesty na kufri automobilu. Na tento systém môžete použiť matrace do hrúbky netto 18cm. V prípade hrubších matracov, musíme prispôsobiť hrúbku postele od steny, ktorý má štandardne bezkonkurenčných len 34cm.

Sedacia súprava

Plnohodnotná sedacia súprava, kvalitný drevený rám zaručuje sedačke pevnosť na ktorú sa môžete spoľahnúť dlhé roky. Na sedaciu časť je použitá HR 4037 (High Resilient=vysoko pružná) studená pena 8cm, ktorá má vlastnosť sa nepreležať,  plus molitan o hrúbke 5cm na dolnej časti. Oba diely sedačky možno bez problémov oddeliť. Vieme Vám do sedačky vyrobiť aj úložný priestor. Chrbtové opierky sú v anatomickom uhle pre pohodlné držanie chrbta a vrchná časť je hrubá 15cm, aby nedochádzalo k úderom zátylku o posteľ. Opierky sa nevyležia a držia tvar dlhé roky. Sedacia časť je široká pohodlných 60cm, čo spĺňa rozmery vysoko komfortných sedacích súprav. Na výber máte viac ako 60 druhov poťahových látok + farebné kombinácie z každého druhu, od štandardnej kvality až po najnovšie trendy, ktoré sa čistia čistou vodou.Vieme Vám vyhovieť výškou a hrúbkou opierok rúk podľa Vašich požiadaviek. Cena je kalkulovaná s poťahovou látkou Gala (95 grafit na obrázku) a farbu si môžete vybrať podľa Vašich predstáv bez príplatku.  Cena 6€ za bežný meter.

Konferenčný stolík

Konferenčný stolík je malá súčasť sklápacieho systému, ale veľký pre riešenie celkového problému všetkých sklápacích posteli. A to, že sa vie posteľ sklopiť nad plnohodnotnú sedačku až za stôl bez nutnosti akéhokoľvek pohybu sedačky a stolíka. Kvôli tomu je náš systém sklápania jedinečný. Výber farebnej kombinácie drevodekoru je bez obmedzenia. Hrúbka dosiek je 36mm.

Taburety neodeliteľná časť so sedačkou

Taburety sú doplnok, je len na Vás či budú pre Vás užitočné, alebo nie. Poťahovú látku si môžete prispôsobiť Vašim predstavám. Cena je za pár.

TOP
Menu