Sklápacie postele so sedačkou Sára

Manželská sklápacia posteľ

Základ celého systému tvorí sklápacia posteľ. Obsahuje kovový rám spolu s drevenými lamelovými roštami. Sklopiť a vyklopiť celý systém pomáhajú dva plynové piesty. Posteľ pracuje na jednoduchom sklápacom systéme. Sklápacie postele so sedačkou má minimálne opotrebenie na mechaniku a je prispôsobená na každodenné sklápanie ráno aj večer. Po sklopení postele nie sú vidieť žiadne nežiadúce spoje materiálov, len čisté línie. Má neobmedzený počet sklopov a výklopov. Jediný opotrebovateľný diel sú plynové piesty. Tie sa opotrebujú približne tak ako sa opotrebujú piesty na kufri automobilu. Na tento systém môžete použiť matrace do hrúbky 20cm. V prípade hrubších matracov, musíme prispôsobiť hrúbku postele od steny, ktorý má štandardne bezkonkurenčných len 34cm.

Posteľ na rozmer matraca
140x200 cm

Posteľ na rozmer matraca
160x200 cm

Posteľ na rozmer matraca
180x200cm

sklapacia postel

Sedacia súprava ku sklápacej posteli Sára

Pohodlná sedacia súprava disponuje dreveným rámom a zaručuje sedačke pevnosť na ktorú sa môžete spoľahnúť dlhé roky. Sedačka nie je spojená s posteľou a dá sa s ňou manipulovať napríklad pri upratovaní.  Na sedaciu časť je použitá HR 4037 (High Resilient=vysoko pružná) studená pena 8cm, ktorá má vlastnosť sa nepresedieť,  plus molitan o hrúbke 5cm na dolnej časti. Všetky diely sedačky sa dajú rozpojiť. Vieme Vám do sedačky vyrobiť aj čalúnený úložný priestor s piestovou mechanikou a to do každej časti vrátane taburetu. Chrbtové opierky sú v anatomickom uhle pre pohodlné držanie chrbta a vrchná časť je hrubá 15cm, aby nedochádzalo k úderom zátylku o posteľ. Opierky sú taktiež vyrobené z HR studenej peny ktorá drží tvar. Sedacia časť je široká pohodlných 63cm, čo spĺňa rozmery komfortných sedacích súprav. Na výber máte viac ako 60 druhov poťahových látok + farebné kombinácie z každého druhu, od štandardnej kvality až po najnovšie trendy, ktoré sa čistia čistou vodou. Vieme Vám vyhovieť výškou a hrúbkou opierok rúk podľa Vašich požiadaviek. Cena je kalkulovaná s poťahovou látkou Megan WR 352 pecan a farbu si môžete vybrať podľa Vašich predstáv bez príplatku.  Cena 8€ za bežný meter.

Seadcia súprava na rozmer postele
140x200 cm

Seadcia súprava na rozmer postele
160x200 cm

Seadcia súprava na rozmer postele
180x200cm

Konferenčný stolík

Konferenčný stolík je malá súčasť sklápacieho systému, ale veľký pre riešenie celkového problému všetkých sklápacích posteli. A to, že sa vie posteľ sklopiť nad plnohodnotnú sedačku až za stôl bez nutnosti akéhokoľvek pohybu sedačky a stolíka. Kvôli tomu je náš systém sklápania jedinečný. Výber farebnej kombinácie drevodekoru je bez obmedzenia. Hrúbka dosiek je 36mm.

Konferenčný stolík pre sklápacie postele.

Taburety neodeliteľná časť so sedačkou

Taburety sú doplnok, je len na Vás či budú pre Vás užitočné, alebo nie. Poťahovú látku si môžete prispôsobiť Vašim predstavám. Cena je za pár.

Taburety pre sklápacie postele
TOP
Menu