Manželská sklápacia posteľ

Základ celého systému tvorí manželská sklápacia posteľ. Obsahuje kovový rám spolu s drevenými lamelovými roštami. Sklopiť a vyklopiť celý systém pomáhajú dva plynové piesty francúzskej výroby. Posteľ pracuje na jednoduchom sklápacom systéme. Mechanika má minimálne opotrebenie a je prispôsobená na každodenné sklápanie ráno aj večer. Po sklopení manželskej postele, nie sú vidieť na ráme žiadne nežiadúce spoje materiálov ako pri iných posteliach, len čisté línie. Má neobmedzený počet sklopov a výklopov. Jediný opotrebovateľný diel sú plynové piesty. Tie sa opotrebujú približne tak ako sa opotrebujú piesty na kufri automobilu. Na tento systém môžete použiť matrace do hrúbky netto 18cm. V prípade hrubších matracov, musíme prispôsobiť hrúbku postele od steny, ktorý má štandardne bezkonkurenčných len 34cm.

Sedacia súprava

Plnohodnotná sedacia súprava, kvalitný drevený rám zaručuje sedačke pevnosť na ktorú sa môžete spoľahnúť dlhé roky. Na sedaciu časť je použitá HR 4037 (High Resilient=vysoko pružná) studená pena 8cm, ktorá má vlastnosť sa nepreležať,  plus molitan o hrúbke 5cm na dolnej časti. Všetky 3 diely sedačky možno bez problémov oddeliť. Veľký taburet stojí samostatne a je čalúnený zo štyroch strán. Vieme Vám do sedačky vyrobiť aj úložný priestor a to do každej časti vrátane taburetu. Chrbtové opierky sú v anatomickom uhle pre pohodlné držanie chrbta a vrchná časť je hrubá 15cm, aby nedochádzalo k úderom zátylku o posteľ. Opierky sa nevyležia a držia tvar dlhé roky. Sedacia časť je široká pohodlných 65cm, čo spĺňa rozmery komfortných sedacích súprav. Na výber máte viac ako 60 druhov poťahových látok + farebné kombinácie z každého druhu, od štandardnej kvality až po najnovšie trendy, ktoré sa čistia čistou vodou. Vieme Vám vyhovieť výškou a hrúbkou opierok rúk podľa Vašich požiadaviek. Cena je kalkulovaná s poťahovou látkou Gala (95 grafit na obrázku) a farbu si môžete vybrať podľa Vašich predstáv bez príplatku.  Cena 6€ za bežný meter.

Perinák s poličkami

Hlavne z praktického, ale aj z vizuálneho hľadiska je tento diel vybavený hlbokým perinákom, kde si môžete odložiť nie len pár paplónov, do perináka vojde oveľa viac. Je dizajnovo prispôsobený ku sklápacej posteli. Samozrejmosťou je možný výber veľkého množstva drevodekoru. V prípade, že celý sklápací systém Andreas sa do zvoleného priestoru rozmerovo nezmestí, šírku celého systému vieme vykorigovať týmto dielom na Vami požadovanú šírku.

Konferenčný stolík

Masívny konferenčný stolík je malá súčasť sklápacieho systému, ale veľký pre riešenie celkového problému všetkých sklápacích posteli. A to, že sa vie posteľ sklopiť nad plnohodnotnú sedačku až za stôl bez nutnosti akéhokoľvek pohybu sedačky a stolíka. Kvôli tomu je náš systém sklápania jedinečný. Výber farebnej kombinácie drevodekoru je bez obmedzenia.

Taburety neoddeliteľná časť s gaučom

Taburety sú doplnok, je len na Vás či budú pre Vás užitočné, alebo nie. Spolu s gaučom získate o dva miesta naviac. Poťahovú látku si môžete prispôsobiť Vašim predstavám. Cena je za pár.

TOP
Menu