Manželská sklápacia posteľ

Základ celého systému tvorí manželská sklápacia posteľ. Obsahuje kovový rám spolu s drevenými lamelovými roštami. Sklopiť a vyklopiť celý systém pomáhajú dva plynové piesty. Posteľ pracuje na jednoduchom sklápacom systéme. Mechanika má minimálne opotrebenie a je prispôsobená na každodenné sklápanie ráno aj večer. Po sklopení manželskej postele, nie sú vidieť žiadne nežiadúce spoje materiálov, len čisté línie. Má neobmedzený počet sklopov a výklopov. Jediný opotrebovateľný diel sú plynové piesty. Tie sa opotrebujú približne tak ako sa opotrebujú piesty na kufri automobilu. Na tento systém môžete použiť matrace do hrúbky 20cm. V prípade hrubších matracov, musíme prispôsobiť hrúbku postele od steny, ktorý má štandardne bezkonkurenčných len 34cm.

Sedacia súprava

Plnohodnotná sedacia súprava, kvalitný drevený rám zaručuje sedačke pevnosť na ktorú sa môžete spoľahnúť dlhé roky. Všetky 3 diely sedačky možno bez problémov oddeliť. Veľký taburet stojí samostatne a je čalúnený zo štyroch strán. Vieme Vám urobiť postele s úložným priestorom. Operadlá sú skosené do uhlu pre pohodlné držanie chrbta. Sedacia časť je široká pohodlných 60cm čo spĺňa rozmery vysoko komfortných sedacích súprav. Na výber máte viac ako 60 druhov poťahových látok + farebné kombinácie z každého druhu, od štandardnej kvality až po najnovšie trendy, ktoré sa čistia čistou vodou. Vieme Vám vyhovieť výškou a hrúbkou operadiel podľa Vašich požiadaviek. Cena je kalkulovaná s poťahovou látkou Gala 90 GREY s cenou 6€ za bežný meter.

Perinák s poličkami

Hlavne z praktického, ale aj z vizuálneho hľadiska je tento diel vybavený hlbokým perinákom, kde si môžete odložiť nie len pár paplónov, do perináka vojde oveľa viac. Je dizajnovo prispôsobený ku sklápacej posteli. Samozrejmosťou je možný výber veľkého množstva drevodekoru. V prípade, že celý sklápací systém Andreas sa do zvoleného priestoru rozmerovo nezmestí, šírku celého systému vieme vykorigovať týmto dielom na Vami požadovanú šírku.

Konferenčný stolík

Masívny konferenčný stolík je malá súčasť sklápacieho systému, ale veľký pre riešenie celkového problému všetkých sklápacích posteli. A to, že sa vie posteľ sklopiť nad plnohodnotnú sedačku až za stôl bez nutnosti akéhokoľvek pohybu sedačky a stolíka. Kvôli tomu je náš systém sklápania jedinečný. Výber farebnej kombinácie drevodekoru je bez obmedzenia. Hrúbka dosiek je 36mm.

Taburety neoddeliteľná časť s gaučom

Taburety sú doplnok, je len na Vás či budú pre Vás užitočné, alebo nie. Spolu s gaučom získate o dva miesta naviac. Poťahovú látku si môžete prispôsobiť Vašim predstavám. Cena je za pár.

TOP
Menu