SKLÁPACIA POSTEĽ VIVENDI

Základ celého systému tvorí manželská sklápacia posteľ. Obsahuje kovový rám spolu s drevenými lamelovými roštami. Sklopiť a vyklopiť celý systém pomáhajú dva plynové piesty francúzskej výroby. Posteľ pracuje na jednoduchom sklápacom systéme. Mechanika má minimálne opotrebenie a je prispôsobená na každodenné sklápanie. Po sklopení manželskej postele, nie sú vidieť na ráme žiadne nežiadúce spoje materiálov ako pri iných posteliach, len čisté línie. Má neobmedzený počet sklopov a výklopov. Jediný opotrebovateľný diel sú plynové piesty. Tie sa opotrebujú približne tak ako sa opotrebujú piesty na kufri automobilu. Do tochto prémiového modelu postele je možné nainštalovať LED osvetlenie. Na tento systém môžete použiť matrace do hrúbky 20cm. Odporúčame použiť matrace našej značky, kde je prispôsobená váha matraca, pre ideálne sklopenie postele. V prípade hrubších matracov, musíme prispôsobiť hrúbku postele od steny, ktorý má štandardne len 34cm. Cena je kalkulovaná s drevodekorom od slovenského výrobcu Kronospan - 8681 SU Briliantovo biela matná.

Rám postele na rozmer matraca
140x200 cm

Rám postele na rozmer matraca
160x200 cm

Rám postele na rozmer matraca
180x200cm

Sedacia súprava NESUSS

Pohodlná sedacia súprava disponuje dreveným rámom a zaručuje sedačke pevnosť na ktorú sa môžete spoľahnúť dlhé roky. Sedačka nie je spojená s posteľou a dá sa s ňou manipulovať napríklad pri upratovaní.  Na sedaciu časť je použitá HR 4037 (High Resilient=vysoko pružná) studená pena 8cm, ktorá má vlastnosť sa nepresedieť,  plus molitan o hrúbke 5cm na dolnej časti. Všetky diely sedačky sa dajú rozpojiť. Veľký taburet stojí samostatne a je čalúnený zo štyroch stránVieme Vám do sedačky vyrobiť aj čalúnený úložný priestor s piestovou mechanikou a to do každej časti vrátane taburetu. Chrbtové opierky sú v anatomickom uhle pre pohodlné držanie chrbta a vrchná časť je hrubá 15cm, aby nedochádzalo k úderom zátylku o posteľ. Opierky sú taktiež vyrobené z HR studenej peny ktorá drží tvar. Sedacia časť je široká pohodlných 63cm, čo spĺňa rozmery komfortných sedacích súprav. Na výber máte viac ako 60 druhov poťahových látok + farebné kombinácie z každého druhu, od štandardnej kvality až po najnovšie trendy, ktoré sa čistia čistou vodou. Vieme Vám vyhovieť výškou a hrúbkou opierok rúk podľa Vašich požiadaviek. Cena je kalkulovaná s poťahovou látkou Megan WR 352 pecan a farbu si môžete vybrať podľa Vašich predstáv bez príplatku.  Cena 8€ za bežný meter.

Seadcia súprava na rozmer postele
140x200 cm

Seadcia súprava na rozmer postele
160x200 cm

Seadcia súprava na rozmer postele
180x200cm

Odkladacia skrinka nielen na periny

Hlavne z praktického, hľadiska je tento diel vybavený hlbokým perinákom, kde si môžete odložiť nie len pár paplónov, do perináka vojde oveľa viac. Je dizajnovo prispôsobený ku sklápacej posteli. Samozrejmosťou je možný výber veľkého množstva drevodekoru. Šírku vieme prispôsobiť Vašim potrebám. Cena je kalkulovaná s drevodekorom od slovenského výrobcu Kronospan - SU Briliantovo biela matná.

Konferenčný stolík MONACO PR 120

Konferenčný stolík značky Hubertus MONACO PR 120 je nami prispôsobený pre naše sklápacie postele. Stolík má dĺžku 120 cm a šírku 60 cm. Jeho výška je prispôsobená výške našej sklopnej časti. Štvorcové nohy stolíka PR 120 so šírkou 9 cm sú umiestnené v rohoch základnej dosky stolíka. Konferenčný stolík si môžete vybert vo farbe: biela vysoký lesk, čierna, hnedá, cappucino, dub Sonoma, avola hnedá, sheffield umbra. Pri výbere drevodekoru sa cena nemení. Tento produkt je vyrobený spoločnosťou Hubertus Design POLAND.

Konferenčný stolík Nesuss™

Masívny konferenčný stolík je malá súčasť sklápacieho systému, ale veľký pre riešenie celkového problému všetkých sklápacích posteli. A to, že sa vie posteľ sklopiť nad plnohodnotnú sedačku až za stôl bez nutnosti akéhokoľvek pohybu sedačky a stolíka. Kvôli tomu je náš systém sklápania jedinečný. Výber farebnej kombinácie drevodekoru je bez obmedzenia. Rozmery 120cm x 60cm. Cena je kalkulovaná s drevodekorom od slovenského výrobcu Kronospan - 8681 SU Briliantovo biela matná.

Nastenná skrinka nesuss

Táto skrinka je diel, ktorý môžete použiť podľa Vašich predstáv, do Vami určenej pozície.  V skrinke je štandardne jedna polohovateľná polička. Vnútro skrinky vieme prispôsobiť podľa potrieb. Na otváranie dvierok je použitý PUSH piest systém, ktorý umožní otvoriť dvierka jemným stlačením dvierok a následne výklopný piest otvorí dvierka. Skrinka je uchytená na pevno do steny. Výroba je možná z akéhokoľvek Vami vybraného drevodekoru.

Rozmery: šírka 88cm, výška 57cm, hĺbka 36cm

Nástenná skrinka s led osvetlením nesuss

Táto skrinka je diel, ktorý môžete použiť podľa Vašich predstáv, do Vami určenej pozície.  V skrinke je štandardne jedna polohovateľná polička. Vnútro skrinky vieme prispôsobiť podľa potrieb. Na otváranie dvierok je použitý PUSH piest systém, ktorý umožní otvoriť dvierka jemným stlačením dvierok a následne výklopný piest otvorí dvierka. Skrinka je uchytená na pevno do steny. Výroba je možná z akéhokoľvek Vami vybraného drevodekoru.

Skrinka obsahuje kompletné LED osvetlenie s adaptérom a vypínačom. V cene je zahrnutý LED pás českej výroby značky SOLIGHT vo farbe teplá, alebo studená biela. RGB farby a diaľkové ovládanie je za príplatok.   

Rozmery: šírka 88cm, výška 57cm, hĺbka 36cm

TOP
Menu